• info@ipodnikatelskyuver.cz
  • 737 178 581
  • Po - Pa: 9:00 - 17:30

jak funguje zajištění ?

K zajištění zajištěné osobní půjčky lze použit další osobní majetek, například spořicí nebo investiční účet.

Než vám věřitel vydá půjčku, chče vědět že máte schopnost ji splatit. Proto mnoho z nich vyžaduje nějakou formu zabezpečení. Toto zabezpečení se nazývá zajištění, ktéré minimalizuje ríziko pro věřitele. Pomáhá zajistit, aby dlužník držel krok se svými finančními závazky. V případě, že se dlužník dostane do prodlení, může věřitel zabavit zástavu a prodat ji, přičemž získané penize použije na nezaplacenou část půjčky, Věřitel se může rozhodnout podniknout právní kroky vůči dlužníkovi, aby získal zpět veškerý zbývající zůstatek.

Půjčky zajištěné zástavou jsou obvykle k dispozici za podstatně nižší úrokové sazby než nezajištěné půjčky. Nárok věřitele na zástavou dlužníka se nazývá zástavní právo - zákonné právo nebo pohledávka za aktivem k uspokojení dluhu. Dlužník má pádný důvod splatit půjčku včas, protože pokud se dostane do prodlení, přijede o svá aktiva zastavená jako zástava.

Klíčové informace
  • Zajištění je hodnota, která se používá k zajištění půjčky.
  • Pokud dlužník nesplácí úvěr, může věritel zabavit zástavu a prodat jí, aby získal zpět své ztráty.
  • Hypotéky a půjčky jsou dva typy zajištěných půjček.
  • K zajištění osobní půjčky lze použít další osobní majetek, například spořicí nebo investiční účet.

Jednoduchý proces sjednání žádosti

Zadání žádosti

Zaslání pár dokumentů

Okmažité schválení


Naše půjčky

Půjčky jsou poskytovány od soukromých nebankovních subjektů, poskytování půjček je 5x vice schvalovatelnější než v bance, Půjčky neprocházejí registry ale jsou posuzovány individuálně, nezkoumáme příjmy ani k čemu se půjčka použije. zkrátka jednoduchá rychlá půjčka s jasnými pravidly a rychlým převodem peněz. Samozřejmě je tu možnost také vyplacení půjčky v hotovosti.